Tablet Tamiri

Uzaktan eğitimin başlaması ile yaygınlaşmaya başlayan tabletler, genellikle büyük yapıları ve güçlü donanımları nedeniyle iş ve eğlence amaçlı tercih ediliyor. Zaman zaman çocuk ve gençlerin kullanması için de tercih edilen bu cihazlar darbe ya da sıvı teması gibi durumlarda diğer pek çok elektronik ürün gibi kolayca zarar görebiliyor. 10 inçe varan büyüklükteki ekranları ise tamir ve onarım maliyetlerini en çok yükselten faktörlerin başında geliyor. Neyse ki pek çok alanda olduğu gibi tablet tamiri konusunda da profesyonel ekip, hızlı teslimat, orijinal ürün ve garanti avantajlarıyla Tamir Fix bulunuyor.

Tablet Tamiri Nasıl Yapılıyor?

Tabletler, telefonlar ile benzer bir yapıyı barındırıyor ve bir tableti en iyi şekilde özetlemenin yolu büyük akıllı telefonlar cümlesinde yatıyor. Bu nedenle tabletler de akıllı telefonlarla benzer şekilde pek çok donanım parçasını içerisinde barındırıyor. Tabletlerde görülen genel problemlerin başında ise ekran, şarj girişi, anakart, kamera, mikrofon ve hoparlör sırunları geliyor.

Tamir Fix’e gönderdiğiniz tabletleriniz ilk olarak uzman ekibimiz tarafından incelenerek sorun tespit ediliyor ve müşteriye detaylı bilgi aktarılıyor. Müşterinin onarım işlemini onaylaması halinde tamir işlemleri başlıyor ve genellikle 2 saat içerisinde ürününüz hazır hale getiriliyor. Değişmesi gereken parçalar orijinal veya 1. Sınıf malzemeler ile yenilenirken tüm bakım ve onarım işlemlerinde 3 ay garanti sunuluyor.

İstanbul içerisindeki müşterilerimiz cihazlarını teknik servisimize kendileri getirebildikleri gibi dilerlerse özel araçla servis hizmetimizden de faydalanabiliyor. İstanbul dışında yaşayan müşterilerimizin ürünleri ise güvenli bir şekilde kargo aracılığıyla en geç 3-4 iş günü içerisinde teslim ediliyor.

Eğer siz de Tamir Fix güvencesiyle tablet tamiri hizmetinden faydalanmak isterseniz bize +90 (216) 470 52 53 numaralı telefon numaramızdan, +90 (546) 615 39 47 numaralı WhatsApp hattımızdan ya da info@tamirfix.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Acil Tamir
close slider

    İsim
    E-Posta
    Tel
    Mesaj
    Open chat