Sunucu Bakımı

Bilgisayar teknolojileri, günümüzde büyük önem kazanmıştır. Her firmada muhakkak bulunan bu cihazlar, tüm işlemleri daha kolay hale getirmektedir. Bu teknolojide pek çok unsur olup, bunlardan bir tanesi de sunucu olmaktadır. Her geçen gün daha yaygın hale gelen ve daha fazla işletmenin sahip olduğu sunucularda zaman zaman arıza problemleri yaşanabilmektedir. Sunucu bakımı için Tamir Fix 18 yıl deneyimli uzman kadrosu ile en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Sunucular, bilgi teknolojilerinin temelini oluşturmakta ve kesintisiz olarak çalışmaktadır. Bu nedenle bakımlarının aksatılmadan, düzenli yapılması büyük önem arz etmektedir. Bu sayede sistemlerinizin, dolayısıyla firmanızın sanal güvenliği daha iyi sağlanmakta ve daha hızlı sistemler elde edilmektedir. Aksi halde sunucu çökmesi, yavaş sistemler ve güvenliğin tehlikeye düşmesi gibi durumlar söz konusu olacaktır. İçerisinde bulunduğu sektörde 18 yıldır hizmet veren tamir fix, firmalara ve iş yerlerine yönelik sağladığı sunucu bakım hizmetini engin tecrübesi ve profesyonel teknisyenleriyle beraber sunmaktadır.

Sunucu Bakımı

Firmamız tarafından verilen tablet, notebook ve telefon gibi cihazlar, ücretsiz olarak kargo veya İstanbul içerisinde bulunan firmanızdan ücretsiz olarak alınarak, gerekli tetkik ve incelemeler ardından gerekli çözüm yapılmaktadır. Ardından yine ücretsiz olarak kendi araçlarımızla firmanıza teslim edilmektedir. Ancak sunucu bakım hizmetleri bu şekilde değildir. Sunucular hareketsiz ve sürekli çalışan unsurlar olduğu için, profesyonel ekiplerimiz bizzat firmanıza gelerek, bakım işlemlerini yerinde yapmaktadır.

Sunucu bakımı süresi, sunucuya göre değişmekle beraber, ortalama iki saat içerisinde tüm işlemler bitirilmekte ve hemen hizmetinize sunulmaktadır. Sunucularda modeller değiştikçe, bakımlar da değişmektedir. Yanlış yapılan bakımlar pek çok soruna sebep olmaktadır. Bu konu hakkında profesyonel ekiplerimiz, her sunucu modeli bakımını etkili bir şekilde yapmaktadır. Bu esnada sunucularınız kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmakta, virüsler silinmekte ve daha pek çok gerekli rutin işlem yapılmaktadır. Eğer sunucu bakımı düzenli bir şekilde yapılırsa, aradan uzun yıllar dahi geçse hızlı ve güvenli bir sistem elde edilmektedir.

Eğer siz de sunucu bakımı hizmeti almak istiyorsanız, firmamızla info@tamirfix.com adresini üzerinden e-posta göndererek iletişim kurabilirsiniz. Bunun haricinde telefon numaramız da her zaman açık olup, 0216 470 52 53 numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Gerek e-mail adresimiz, gerekse telefon numaramız 7 gün 24 saat iletişime açıktır.

Acil Tamir
close slider

    İsim
    E-Posta
    Tel
    Mesaj
    Open chat