Bilgisayar Tamiri

Bilgisayarlar, günlük hayatın her köşesinde yer alan ve artık vazgeçilmez olmuş cihazlar arasındadır. Evlerde ve firmalarda olmazsa olmaz denilen eşyalar arasında olan bu cihazlar, tüm işlerimizi daha kolay bir hale getirmektedir.  Buna karşılık bilgisayarlar, ne kadar dikkatli de kullanılsa, zaman içerisinde pek çok arıza gösterebilmektedir. Bu durumda bilgisayar tamiri için tercih etmeniz gereken yer Tamir Fix olacaktır.

İçerisinde bulunduğu sektörde 18 yıldır hizmet veren Tamir Fix, tüm hizmetlerinde olduğu gibi bilgisayar tamirinde de en kaliteli hizmeti vermektedir. Profesyonel ekiplerimiz ve birinci sınıf malzemelerimiz ile bilgisayar tamiri en üst kalitede yapılarak, sorunun yeniden oluşmaması sağlanmaktadır. Firmamız hem bireysel, hem de kurumsal anlamda hizmet vermektedir.

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar tamiri yapılırken, büyük bir dikkat ve hassasiyet gerekmektedir. Bu nedenle teknisyenlerimiz çalışırken özenli bir şekilde sorunu ele almaktadır. Masaüstü bilgisayarlarda ele alınan sorunun kaynağı anlaşıldıktan sonra, hiçbir şey yapılmadan sizinle iletişime geçilmektedir. Sektörde pek çok firma onay almadan müdahale yaptığı için, kullanıcılar tarafından hoş karşılanmamaktadır. Burada firmamız sorunun kaynağını anladıktan sonra, sizinle iletişim kurarak bilgisayarda arızaya neden olan parçanın ne olduğunu, tamirin mümkün olup olmadığı ve parça değişim olanaklarının nasıl olduğu ve ikisinde de fiyat seçeneğinin nasıl olduğunu açıklamaktadır.

Müşterinin verdiği izin doğrultusunda hareket edilip, eğer tamir mümkünse ve müşteri bunu istemişse gerekli işlemler yapılmaktadır. Ancak parça değişimi yapılacaksa orijinal ya da birinci sınıf malzemelerden gerekli değişim sağlanmaktadır. Parça değişimlerimiz 3 ay garantili olup, teslim etmeden önce bilgisayarınız tam bir kontrolden geçirilerek, sorunun çözüldüğünden emin olunarak, size teslim edilmektedir. Bilgisayar tamiri için pratik, hızlı ve kesin müdahalede bulunmak, en önemli meseledir. Teknisyenlerimiz genellikle tüm işlemleri ortalama 2 saat gibi bir sürede bitirerek, yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

İstanbul içerisinde ev ve iş yerinizden arızalı cihazlar servisimiz tarafından ücretsiz olarak alınmakta ve yine ücretsiz olarak adresinize teslim edilmektedir. Şehir dışında yaşayan müşterilerimiz ise ürünlerini bizlere kargo yoluyla ulaştırabilmektedir. Eğer siz de firmamızdan destek almak istiyorsanız, info@tamirfix.com adresine e-posta gönderebilir ya da 0216 470 52 53 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İrtibat hatlarımız sürekli açık olup, 7/24 kesintisiz destek verilmektedir.

Acil Tamir
close slider

    İsim
    E-Posta
    Tel
    Mesaj
    Open chat