Monitör & Televizyon Tamiri

Monitörler ve televizyonlar, evlerde ve firmalarda önemli bir yer kaplamaktadır ancak her elektronik cihaz gibi monitörler ve televizyonlar da sıklıkla bozulabilmektedir. Bu gibi durumlar kullanım şartlarına bağlı olmakla beraber, doğru müdahalelerde bulunulması sorunun çözümü için büyük önem arz etmektedir. Bu noktada Monitör & Televizyon tamiri için tercih etmeniz gereken yer uzman kadrosu ile Tamir Fix olmalıdır.

İçerisinde bulunduğu sektörde 18 yıldır hizmet veren Tamir Fix, engin tecrübesi ve profesyonel ekipleri ile beraber sizlere hizmet vermektedir. Monitör & Televizyon tamirleri de diğer tüm hizmetlerimiz gibi en iyi araç-gereçler ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Böylece tüm sorunlarınız kalıcı olarak çözülmektedir.

Monitör & Televizyon Tamiri

Her müşteri cihazının kısa sürede ve kendi bilgisi dâhilinde tamir edilmesi ya da parça değişimi yapılmasını istemektedir. Ancak sektörde pek çok firma müşterilerin bilgisi olmadan tüm işlemleri yaparak, uzun bir sürede teslim etmektedir. Bu konuda Tamir Fix olarak firmamız, monitör ve televizyonunuzu aldığı andan sonra, ortalama iki saate çözülerek sizlere teslim edilmektedir. Monitörleriniz ve televizyonlarınız ücretsiz olarak kargo ya da İstanbul içerisinde olan firmanızdan kendi araçlarımızla alınarak, yine ücretsiz ve kendi araçlarımızla sizlere teslim edilmektedir.

Burada monitör ve televizyon tamiri yapılırken, ilk olarak mevcut sorunlar anlaşılarak, çözüm önerilerinin neler olduğu, tamirin mümkün olup olmadığı incelenmektedir. Ardından konu hakkında size detaylı bilgi verilerek, arzunuz dâhilinde tamir ya da parça değişimi işlemleri yapılmaktadır. Değiştirdiğimiz tüm parçalar, 3 ay garantimiz dâhilindedir. Monitör ve televizyon markanız ne olursa olsun, profesyonel teknisyenlerimiz tüm modellere etkili bir şekilde müdahale ederek, tüm sorunları kalıcı olarak çözmektedir. Tüm işlemler bittiğinde çalıştığından emin olunarak, size teslim edilmektedir.

Eğer siz de Tamir Fix’ten hızlı, pratik ve güvenilir destek almak istiyorsanız, bizimle info@tamirfix.com adresi üzerinden iletişim kurarak, yaşadığınız sorun ile ilgili teknik destek talep edebilirsiniz. Benzer şekilde 0216 470 52 53 numaralı telefonu da 7 gün 24 saat arayarak monitör ve televizyon arızası sorununuzu bize aktarabilir, konu hakkında her bilgi ve desteği isteyebilirsiniz.

Acil Tamir
close slider

    İsim
    E-Posta
    Tel
    Mesaj
    Open chat