MacBook Tamiri

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber, pek çok yeni cihaz da hayatımıza girmiştir. Bu konu dâhilinde olan MacBook’lar, dünyada uzun yıllardır yaygın olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde de son senelerde geniş bir kullanım alanı bulmuştur. MacBook, içerik ve esas olarak dizüstü bilgisayarlardan çok fazla farklı değildir. Genellikle iş amaçlı kullanılan MacBook bilgisayar da diğer tüm elektronik cihazlar gibi zaman zaman bozulabilmektedir. Bu gibi durumlarda MacBook tamiri için tercih etmeniz gereken yer Tamir Fix olmalıdır.

MacBook’lar da kullanımına bağlı olarak, zaman içerisinde her elektronik ve teknolojik cihaz gibi bozulmaktadır. Bunlar açılmama, ışıkların yanıp sönmesi, ekran yazılarında kalması, Anakart ve sistemsel hatalar gibi durumlardır. İçerisinde bulunduğu sektörde 18 yıldır profesyonel anlamda, uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren Tamir Fix, dünya standartlarında parça ve malzemeler ile size sektördeki en iyi MacBook tamiri deneyimini sunmaktadır.

MacBook Tamiri

Bireysel ve kurumsal anlamda MacBook tamiri veren firmamız, tamamen müşteri odaklı bir politika izleyerek, isteklerinizin dışarısına asla çıkmamaktadır. Bu kapsamda bize tamir için göndermiş olduğunuz bir MacBook’da öncelikle hasar ve sorun tespiti yapılmaktadır. Burada sorunun ne olduğu ve çözümlerin neler olduğu değerlendirilmektedir. Bundan sonra müşteri ile iletişim sağlanarak, cihazınızın durumu hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Burada tamir seçeneğinin mümkün olup, olmadığından ve parça değişimi seçeneklerinden bahsedilerek, fiyatları belirtilmektedir.

Tamir Fix olarak sahip olduğumuz tüm parçalarımız, 3 ay boyunca garantili olan, güvenilir ürünlerdir. Müşterinin verdiği onaya göre tamir ya da parça değişimi ortalama 2 saat gibi hızlıca yapılarak, sizlere geri teslim edilmektedir. Eğer herhangi bir onay vermezseniz, Macbook cihazınız sizlere, üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan teslim edilmektedir.

İstanbul içerisindeki müşterilerimiz servisimizin özel taşıma hizmetinden faydalanabilecekleri gibi kargo yoluyla da cihazlarını bizlere gönderebilmektedir. Servisimizde onarım gören tüm ürünlerin teslimat öncesinde çalıştığından emin olduktan sonra gönderim yapılmaktadır. Eğer siz de pratik ve hızlı bir çözüm istiyorsanız, bizimle info@tamirfix.com e-posta adresinden iletişim kurabilir, sorununuzu detaylı olarak paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde 0216 470 52 53 numaralı telefondan da bizi arayarak, sorununuz hakkında detaylı bilgi verebilir ve uzman ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Acil Tamir
close slider

    İsim
    E-Posta
    Tel
    Mesaj
    Open chat