Cep Telefonu Tamiri

Tüketicilerin en yüksek bütçe ayırdığı akıllı telefonlar zaman zaman yaşanan talihsiz kazalar sonucu hasar görebiliyor. Günümüzde fiyatları 10 bin TL’yi aşan telefonların sayısı günden güne artarken bu akıllı telefonların tamir ve onarım maliyetleri de hayli yüksek oluyor. Her ilde ve ilçede onlarca farklı özel teknik servis varken kullanıcılar da kime güvenecekleri konusunda tedirginlik yaşıyor. İşte tam bu noktada Tamir Fix cep telefonu tamiri hizmeti ile yardımınıza koşuyor.

Fiyatı on binlerce liralara ulaşan akıllı telefonların tamir masrafları da binlerce liraları bulabiliyor. Hal böyle olunca kullanıcılar da daha uygun fiyata orijinal yedek parça kullanan profesyonel özel servislere yönelmeye başlıyor. Bu durum piyasada yüzlerce, hatta binlerce farklı servisin olması nedeniyle bazı soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Tüketicilerin büyük bir çoğunluğu ise bu noktada cihazlarını Tamir Fix’e emanet ediyor.

Tamir Fix’de Cep Telefonu Tamiri Nasıl Yapılıyor?

Cep telefonları, iç içe geçmiş kompakt yapıları nedeniyle tamir ve onarımı en zor elektronik cihazların başında geliyor. Çok sayıda donanım parçasının bulunduğu akıllı telefonlarda sorunu tespit etmek ve doğru çözümler uygulamak büyük önem arz ediyor. Akıllı telefonlarda başlıca yaşanan problemler ise kulaklık girişi, şarj girişi, home butonu, ses açma/kısma tuşları, ön kamera, güç tuşu, ekran ve batarya sorunları oluyor.

Tamir Fix’e gönderdiğiniz cihazlarınız alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından incelendikten sonra arıza ve maliyetler hakkında müşteriye bilgi veriliyor. Müşterinin onaylaması halinde çalışmalara başlanıyor ve genellikle 2 saat içerisinde onarım işlemleri gerçekleştirilip ürününüz teslim ediliyor. İstanbul içerisindeki müşterilerimiz cihazlarını kendileri bize getirebildikleri gibi isterlerse özel araç ile ürünlerini aldırmaları da mümkün oluyor. Eğer İstanbul dışında yaşıyorsanız cihazınız güvenli bir şekilde kargoya veriliyor ve en geç 3-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılıyor.

Eğer siz de profesyonel kadro, hızlı teslimat, orijinal malzeme ve garanti avantajları ile cep telefonu tamiri hizmeti almak isterseniz bize +90 (216) 470 52 53 numaralı telefondan ulaşabilir ya da Ataşehir’de yer alan servislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Acil Tamir
close slider

    İsim
    E-Posta
    Tel
    Mesaj
    Open chat